Ürünler
Your Cart

Plastik Bar Sandalyeleri

Plastik Bar Sandalyeleri

Marka: Siesta Exclusive Model: Air Bar Sandalyesi Koyu gri
Air Bar Sandalyesi Koyu Gri İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Yeni nesil gaz enjeksiyon yöntem..
3.780,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Bar Sandalyesi Kum Gri
Air Bar Sandalyesi  Kum Gri  İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Yeni nesil gaz enjeksiyon ..
3.780,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Bar Sandalyesi Turuncu
Air Bar Sandalyesi Turuncuİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Yeni nesil gaz enjeksiyon yöntemiyle ür..
3.780,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Kırmızı
Air Bar Sandalyesi Kırmızıİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür. Yeni nesil gaz enjeksiyon yöntemiyle ü..
3.780,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Yeşil
Air Bar Sandalyesi Yeşilİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Yeni nesil gaz enjeksiyon yöntemiyle üret..
3.780,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Siesta Bar Sandalyesi
Air Siesta  Bar Sandalyesi Beyaz İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür. Yeni nesil gaz enjeks..
3.780,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Hay Beyaz
Hay  Bar SandalyesiBar sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan bar sandalye seçimi her ne olursa olsun ortama rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Hay  Bar sandalyesi ar..
3.888,00₺
Vergiler Hariç:3.600,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Jamaica Gri
Siesta  Jamaica Rattan Bar Sandalyesi Gri Polipropilen ve cam elyaf karışımdan mamul Jamaica bar taburesi, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmal..
3.218,40₺
Vergiler Hariç:2.980,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Jamaica Kahverengi
Jamaica Rattan Bar Sandalyesi Kahverengi Polipropilen ve cam elyaf karışımdan mamul Jamaica bar taburesi, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına ..
3.186,00₺
Vergiler Hariç:2.950,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)