Ürünler
Your Cart

Yemek Masası Sandalyesi

Yemek Masası Sandalyesi

Marka: Sandalye Gurusu Model: Gemma
Gemma Yemek Masası SandalyesiGemma Lüks yemek masası sandalyesi oturum ve dayanak kısmında Klasik çizgisini korurken, metal detaylarında ise modern hayata uyum sağlamıştır. Gemma yemek masası sandalye klasik tasarımı modern bir stille birleştirmiştir. Her kumaş çeşidini ve farklı renk alternatifleri..
1.026,00₺
Vergiler Hariç:950,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Lima
Lima Yemek Masası SandalyesiMetal gövde gold kaplama Lima yemek masası sandalyesi, lüks ve konfordan vazgeçemeyenler için tasarlandı. Dekorasyonun her detayında lüks ve konforu tercih edenler, Lima yemek masası sandalyesi ile iç mekanlara sihirli bir dokunuşla renk katacak. Metal sandalyelere özel b..
1.134,00₺
Vergiler Hariç:1.050,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGYMK001
Rose Yemek Masası SandalyesiSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve renklerde&nbs..
972,00₺
Vergiler Hariç:900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGROSE002
Rose Yemek Masası Sandalyesi MaviSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve renklerd..
972,00₺
Vergiler Hariç:900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGROSE003
Rose Yemek Masası Sandalyesi YeşilSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve renkler..
972,00₺
Vergiler Hariç:900,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Çok Yakında Kampanyalı Ürünlerimizi Sizinle Paylaşılacak