Ürünler
Your Cart

Cafe SandalyeleriCafe Sandalyeleri

Yeni tasarıma ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda en güzel şekilde tasarım yapmak ve cafe sandalyeleri modelleri ile rahat bir oturuş sağlamak için tercihleriniz arasına olan sandalye modellerini inceleyerek karar verip web sitemizden satın alabilirsiniz.. 
Cafe Sandalyeleri Modelleri Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezonun en güzel sandalye modelleri ile tanışın. cafe sandalye modelleri ile sunulan tasarım ve renkseçeneklerini değerlendirerek istediğiniz gibi bir ortama sahip olabilirsiniz. Beyaz, kırmızı, siyah renk seçeneklerinden birini değerlendirerek ortama en uygun tasarımları oluşturabilirsiniz.
Cafe Sandalyeleri Fiyatları 2020 yılının en güzel sandalyelerini en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle sizlere sunduğumuz sitemizden cafe sandalye modellerini inceleyerek karar erebilirsiniz. sandalye gurusu farkı ile ayrıcalıklı kalmanın keyfini yaşayın.
Marka: Sandalye Gurusu Model: Alive
Alive Metal Ayaklı Cafe SandalyesiBazı kafelerde masalar renkli olmaktadır. Bu tamamen sizlerin kafedeki duvar renklerine bağlıdır. Kafe masaları kırmızı ve daha farklı renklerde de olabilir. Bu yıl kafe masaları ve cafe sandalyeleri olarak gri renkte kare bir masa ve farklı renklerde de dört adet s..
810,00₺
Vergiler Hariç:750,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Box
Box Ahşap Ayaklı Cafe SandalyesiBazı kafelerde masalar renkli olmaktadır. Bu tamamen sizlerin kafedeki duvar renklerine bağlıdır. Kafe masaları kırmızı ve daha farklı renklerde de olabilir. Bu yıl kafe masaları ve cafe sandalyeleri olarak gri renkte kare bir masa ve farklı renklerde de dört adet san..
637,20₺
Vergiler Hariç:590,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Brenza
Bronze Ahşap Cafe SandalyeAhşap cafe sandalye modelleri arasında göz kamaştıran renkleriyle kendinden söz ettiren Bronze sandalye modelleri, renkleri ve tasarımlarıyla tercih edilen modellerden biri olmaya devam ediyor.2020 sandalye modelleri ile oturum alanlarına şık bir görünüm kazandırmak için Sa..
421,20₺
Vergiler Hariç:390,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: BROWN
Brown Ahşap Cafe SandalyeleriAhşap sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Sandalye Gurusu farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Brown ahşap cafe sandalye, renkleri ve desenleriyle göz kamaştıran modeller arasında yer almaktadır. Z..
810,00₺
Vergiler Hariç:750,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: DımDım
Dımdım Torna Ayaklı Ahşap SandalyeAhşap sandalye modelleri arasında göz kamaştıran renkleriyle kendinden söz ettiren Dımdım Cafe sandalye modelleri, renkleri ve tasarımlarıyla tercih edilen modellerden biri olmaya devam ediyor. 2020 sandalye modelleri ile oturum alanlarına şık bir görünüm ..
399,60₺
Vergiler Hariç:370,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGEAMES002
Eames Sallanır Siyah SandalyeBahçenizde, teras katta veya müşterilerinize sunduğunuz hoş oturma alanlarında dinlenirken huzu dolu saatler yaşamaları için sandalye modellerini tercih ederken sallanır modelleri incelemenizi öneririz. Eames sallanır sandalye modelleri, renkleri ve estetik duruşu ile be..
367,20₺
Vergiler Hariç:340,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Esta
Esta Kollu Cafe SandalyesiOfislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Esta Kollu Cafe Sandalye modeli, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.Metal sandalyeler arasında en çok tercih edilen bu model..
637,20₺
Vergiler Hariç:590,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Modern Sandalye
Firkete Ayaklı Cafe SandalyesiCafeterya, restoran ve diğer alan projelerinde en gelişmiş teknikleri ve en şık mobilya modellerini sizlere sunduğumuz Sandalye Gurusu farkı ile firkete ayaklı sandalye modelini sizlere sunuyoruz.Ortamlarda daha fazla yere sahip olmak için sandalye ve masalarınızı değiş..
361,80₺
Vergiler Hariç:335,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Forma
Forma Metal Cafe SandalyesiOfislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Forma Metal  Cafe Sandalye modeli, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.Metal sandalyeler arasında en çok tercih ed..
322,92₺
Vergiler Hariç:299,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Formal
Formal Cafe SandalyesiBazı kafelerde masalar renkli olmaktadır. Bu tamamen sizlerin kafedeki duvar renklerine bağlıdır. Kafe masaları kırmızı ve daha farklı renklerde de olabilir. Bu yıl kafe masaları ve cafe sandalyeleri olarak gri renkte kare bir masa ve farklı renklerde de dört adet sandalyeler b..
529,20₺
Vergiler Hariç:490,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Kate
Kate Kollu Cafe SandalyesiOfislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Kate Kollu Cafe Sandalye modeli, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.Metal sandalyeler arasında en çok tercih edilen bu model..
518,40₺
Vergiler Hariç:480,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Kate
Kate Metal Cafe SandalyesiOfislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Kate Metal Cafe Sandalye modeli, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.Metal sandalyeler arasında en çok tercih edilen bu model..
313,20₺
Vergiler Hariç:290,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Kelenek Sandalye
Kelebek Tel Ayaklı Cafe SandalyesiCafe alanlarında şık bir görünüm oluşturan ve sunduğu konfor ile tercih edilen kelebek  cafe sandalye, işinizi görmenin çok daha ötesinde tercih edebileceğiniz ahşap sandalye modellerinden biridir. Mimari çözümler ve proje geliştirme alanında sektörün kend..
491,40₺
Vergiler Hariç:455,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Koza Sandalye
Koza Sandalye Kafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek Koza sandalye modelleri, en güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.Görünümü ve o..
518,40₺
Vergiler Hariç:480,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGLUXS001
Lüxs Yamuk Sandalye Son zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan Lüxs Yamuk Sandalye günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu sandalyeler müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır. Plas..
1.242,00₺
Vergiler Hariç:1.150,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 37 (3 Sayfa)