Ürünler
Your Cart

Cafe SandalyeleriCafe Sandalyeleri

Cafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Farklı tarz ve renk seçenekleri bulunur ve mekanın dekorasyonuna uygun şekilde seçilebilir. Aynı zamanda, cafe sandalyeleri kolay taşınabilir ve depolanabilir özelliklere sahiptir.
Cafe Sandalyeleri Modelleri
Yeni tasarıma ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda en güzel şekilde tasarım yapmak ve cafe sandalye modelleri ile rahat bir oturuş sağlamak için tercihleriniz arasına olan sandalye modellerini inceleyerek karar verip web sitemizden satın alabilirsiniz.. 
Cafe Sandalyeleri Fiyatları
2023 yılının en güzel sandalyelerini en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle sizlere sunduğumuz sitemizden cafe sandalye modellerini inceleyerek karar verebilirsiniz. sandalye gurusu farkı ile ayrıcalıklı kalmanın keyfini yaşayın.
Marka: Sandalye Gurusu Model: Abadi
Abadi İç Mekan Cafe SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Fa..
4.290,00₺ 6.490,00₺
Vergiler Hariç:3.900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Abajur
Abajur İç Mekan Cafe SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. F..
4.510,00₺
Vergiler Hariç:4.100,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: abakus
Abakus Ahşap Cafe SandalyesiOfislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Ahşap sallana sandalye modellleri, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.Ahşap ayaklı sallanan koltuklar arasında en çok terc..
3.960,00₺
Vergiler Hariç:3.600,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Abana
Abana. İç Mekan Cafe. SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. ..
4.510,00₺
Vergiler Hariç:4.100,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Abanoz
Abanoz İç Mekan Cafe SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. F..
5.940,00₺
Vergiler Hariç:5.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Abin
Abin Kollu Hasırlı Cafe SandalyesiKollu cafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlan..
5.390,00₺
Vergiler Hariç:4.900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Abin Kollu İç Mekan Cafe Sandalyesi
Abin Kollu İç Mekan Cafe SandalyesiYaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz ahşap restoran sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz. Sezonun en trend sandalyeleri arasında yer alan Abin Kollu  Ahşap Cafe  Sa..
5.060,00₺
Vergiler Hariç:4.600,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Absolut
Absolut İç Mekan Cafe SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. ..
3.410,00₺
Vergiler Hariç:3.100,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Açelya
Açelya Cafe SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Farklı tar..
4.290,00₺
Vergiler Hariç:3.900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Ada
Ada Cafe SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Farklı tarz v..
3.410,00₺
Vergiler Hariç:3.100,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTEL002
Ahşap Ayaklı Tel SandalyeOfislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Ahşap ayaklı tel sandalye modeli, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.Ahşap ayaklı sandalyeler arasında en çok tercih edilen b..
2.035,00₺
Vergiler Hariç:1.850,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Tasso
Ahşap Hazeran SandalyeGittiğimiz her mekanda dikkatimizi çeken ve bizlerde cafe hakkındaki ilk izlenimin oluşmasını sağlayan en önemli öğeler, o cafe içerisinde yer alan masalar, hasır sandalyeler ve hazeran koltuklardır. Masa, sandalye ve koltukların doğru tercih edilmesi ve cafe içe..
2.629,00₺ 4.400,00₺
Vergiler Hariç:2.390,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU002
Ahşap Kollu Cafe SandalyesiYeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Cafe  Sandalye ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlayabilirsi..
5.060,00₺
Vergiler Hariç:4.600,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU003
Ahşap Kollu Madalyon Sandalye Yeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Madalyon Sandalye  ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlaya..
5.280,00₺
Vergiler Hariç:4.800,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU024
Ahşap Kollu Sandalye 17Yeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Sandalye  ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlayabilirsiniz. Gövd..
5.016,00₺
Vergiler Hariç:4.560,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 257 (18 Sayfa)