Ürünler
Your Cart

Bar Sandalyeleri

Bar Sandalyeleri

Bizler sandalye gurusu olarak bar sandalyeleri kapsamında birçok ürün çeşitliliğimizle sizlerin hizmetindeyiz. Çok farklı modelde ve uygun fiyat seçeneklerimizle bar taburelerini sizlere sunduk. Bu sandalyelerden görsel bilgi ve toptan fiyat alabilmek için satış temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Kumaş döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı metal çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. Ayrıca, ayarlanabilen yükseklik ayarlı krom veya statik boya ayak yapısı sayesinde sütun ayarlanabilirliği sağlanırken, 360 derece dönme hareketliliği de sağlanabilir. tekmelik edici bir T veya Yay bar ayak Tutucusu, ayaklarınızı şık bir şekilde desteklemek için bulunuyor; kauçuk yumuşak  bir halka tabanın altını yer alıyor zeminleri çizmez ve paslanmaz yapmaz Bar sandalyeleri'nin Harika tasarımız tamamlıyor.

En Trend 2023 Bar Sandalyeleri Sandalye Gurusu'nda 

Kullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak bar sandalyeleri modellerini inceleyebilirsiniz.

Sandalye Gurusu İle En Uygun Fiyatlarla Sahip Olun.

Ahşap bar sandalyeleri genellikle gençlerin bulunduğu mekânlar için kullanılır. Kafelerde, Barlarda, Düğünlerde ve Organizasyonlar da bulunan bar sandalyelerin uyumunu bistro masaları tamamlamaktadır. Rahat ortamın verdiği sıcaklık gelen müşterilere yansımaktadır. Bu tür mobilyalarda aranan en önemli özellik dayanıklılığı ve müşteriye vermiş olduğu güvendir. Siz değerli müşterilerimizi www.sandalyegurusu.com adlı linkte çok özel ürünlerle sizleri beklemektedir. 


Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAR001
Adeo Bar SandalyesiAdeo Bar Sandalyesi, Estetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Adeo Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında..
1.404,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAR0020
Alya Bar SandalyesiEstetik ahşap, metal ve derinin birleşimi ile harika bir tasarım olan Alya Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için..
3.456,00₺
Vergiler Hariç:3.200,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGTAB004
Amortisorlü Deri Bar Taburesi - Kırmızı Baklava ModeliKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için se..
1.566,00₺
Vergiler Hariç:1.450,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGTAB005
Amortisorlü Deri Bar Taburesi - Mavi Baklava ModeliKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezon..
1.566,00₺
Vergiler Hariç:1.450,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGTAB006
Amortisorlü Deri Bar Taburesi - Sarı Baklava ModeliKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezon..
1.566,00₺
Vergiler Hariç:1.450,00₺
Model: SGTAB002
Arbre Bar TaburesiAhşap ile harika bir tasarım olan Arbre Bar Taburesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir Bar Taburesi türüdür. Bar Taburesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur, Farklı renk ve modellerde ..
1.717,20₺
Vergiler Hariç:1.590,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Asos Ceviz
Asos Ceviz Thonet Bar SandalyesiMüşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz bar sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz Thonet Kollu Bar Sandalyeleri modellerini inc..
3.456,00₺
Vergiler Hariç:3.200,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Asos Gri Ahşap
Asos Gri Ahşap Thonet Bar SandalyesiMüşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz bar sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz Thonet Kollu Bar Sandalyeleri modellerini..
3.456,00₺
Vergiler Hariç:3.200,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAR0021
Atron Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Deri birleşimi ile harika bir tasarım olan Atron Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundu..
4.320,00₺
Vergiler Hariç:4.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAR0051
Bar Sandalyesi Masif OturumEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur..
3.780,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAR002
Bayonne Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Bayonne Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygun..
3.024,00₺
Vergiler Hariç:2.800,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAR0028
Berlin Thonet Bar SandalyesiSabit Ayarlı Modern Ahşap Bar Sandalye Modeli, Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezonun en güzel Ahşap sandalye modelleri ile tanışın. Tabure modelleri ile sunulan tasarım ve renk seçeneklerini değerlendirerek istedi..
2.376,00₺
Vergiler Hariç:2.200,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBT138BT
Bety Bar Sandalyesi TekerlekliKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak bar sandalyeleri modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar sandalyeleri modelleri, Metal amortisörlü a..
2.832,00₺
Vergiler Hariç:2.400,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAR003
Boho Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Kumaşın Şık birleşimi ile harika bir tasarım olan Boho Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uy..
3.422,00₺
Vergiler Hariç:2.900,00₺
Model: SGBAR004
Bologno Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Kumaşın Şık birleşimi ile harika bir tasarım olan Bologno Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için u..
1.771,20₺
Vergiler Hariç:1.640,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 129 (9 Sayfa)