Ürünler
Your Cart

Cafe Sedirleri

Cafe Sedir Modelleri İmalatı Ve Toptan Fiyatları

Cafe restoranlar için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş Düz Köşe Loca Sedirler, Cafe Sedirler mekanların atmosferini tamamlayan ve misafirlerin konforunu ön planda tutan önemli mobilyalardır. Firmamız, cafe ve restoran sahiplerine özgün Cafe Sedir çözümleri sunarak mekanlarınızı özel kılmayı hedeflemektedir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Cafe Sedirlerimiz, uzun ömürlü kullanım ve göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Özel ölçülerde ve müşteri taleplerine göre Cafe Sedir üretim yaparak Cafe ve  Restoranlarınıza özgün bir dokunuş katıyoruz. Siz de cafe restoranınız için kaliteli, dayanıklı ve estetik Cafe Sedirler arıyorsanız, firmamızın sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Hem görsel açıdan çekici hem de konforlu bir oturma deneyimi sunan Cafe Sedirlerimiz, müşterilerinizin memnuniyetini artıracak ve işletmenizin başarısına katkı sağlayacaktır. Detaylı bilgi ve sipariş için bize ulaşın.

Cafe Bar Restoran Otel Sedirleri Modelleri İmalatı Ve Fiyatları

Cafe Sedirleri, Cafe restoran sedir koltukları ürün modellerine göre farklı özellikler ile karşımızı çıkıyor. İkili ya da üçlü koltuk şeklinde ve bir bütün halinde bulunan Cafe Sedirleri oldukça rahat olarak tasarlanmaktadır. Cafe Sedirleri Üretiminde masif ağaç ve kontra malzemeler tercih edilmektedir. Sağlamlık ve uzun ömürlülük için tercih edilen bu malzemeler sizlere uzun süre sorun çıkartmayacaktır. Diğer koltuk çeşitlerine göre daha düşük bir profile sahip olması kullanımını kolaylaştırmaktadır. Yüksek olmayan oturma alanı kullanım noktasında rahatlık sunar. İçerisinde yine rahatlık için esnek lastik malzemeler kullanılmaktadır. İthal olan lastik ürünler koltuklara rahatlık ve sağlamlık katar. Üst kısmında bulunan döşeme ya da deri malzemeler tercihe göre değişiklik göstermektedir cafe sedirleri oturak ve sırt kısmında beş santim ile sekiz santim aralığında değişen süngerler kullanılmaktadır.

Üreticiden Cafe Sedir Loca Koltuk Çeşitleri

Bar, cafe, restoran, gece kulüpleri  sedirleri kullanım amaçları ve tercihlere göre farklı çeşitlerde üretilmektedir. Bu tip Cafe sedirleri Standart modelleri iki ya da üç kişilik olarak düz şekilde üretilmektedir. Otel lobilerinde kullanılmak üzere tasarlanan Cafe Sedir modeller yuvarlak ve bir bütün halinde tasarlanır. Kafeterya ve kantin gibi yerlerde kullanılmak için tercih edilen Cafe Sedir modelleri ise daha modern tasarımlara sahiptir. Sırt yaslama kısmı olmayan modeller puf şeklinde tasarıma sahiptir. Bar localarında kullanılan modeller ise genellikle u şeklinde bir tasarıma sahiptir. Bu koltuklar daha geniş ve rahat olacak şekilde tasarlanır. Bu çeşitlere ek olarak koltukların üzerindeki döşeme çeşitleri de farklılık göstermektedir. Kumaş, deri ve benzeri seçenekler ve onlarca farklı renk seçeneği bulunmaktadır.


Marka: Gurusu Model: sedir11
Ahşap Ayaklı Cafe SedirleriCafe Sedir projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak tasarımını ve mimari çizim aşamaları..
6.000,00₺ 9.100,00₺
Marka: Gurusu Model: sedir09
Ahşap Bazalı Cafe Sedir ModelleriCafe Sedir projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak tasarımını ve mimari çizim aşa..
12.100,00₺
Marka: Gurusu Model: Sedir01
Ahşap  Bazalı Cafe SedirleriKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan cafe sedirlerine bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek Sedir modelleri, en güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.Görünüm..
9.780,00₺
Marka: Gurusu Model: SEDİR005
Ahşap Cafe Sedir Izgaralı Sırt Gri KumaşlıAhşap Cafe Sedir Izgaralı Sırt Gri Kumaşlı projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana ö..
8.900,00₺ 12.700,00₺
Marka: Gurusu Model: Sedir02
Ahşap Çerçeveli Siyah Deri Döşemeli SedirCafe  Sedir koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak tasar..
8.900,00₺ 11.400,00₺
Marka: Gurusu Model: Ahşap Koltuk
Ahşap Desenli Cafe KoltukAhşap Koltuk projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak tasarımını ve mimari çizim aşamaları..
11.900,00₺
Marka: Gurusu Model: İmalattan Cafe Sedir Fiyatları
İmalattan Cafe Sedir FiyatlarıCafe  Sedir İmalatı projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe  sedirleri sizlere sunuyoruz. İmalattan Cafe Sedir Fiyatları mekana özel olarak tasarımını ve mim..
5.900,00₺ 10.900,00₺
Marka: Gurusu Model: Sedir 03
Ahşap Klasik Kırmızı Deri Döşmeli Cafe SediriAhşap Klasik Kırmızı Deri Döşmeli Cafe loca Sedir koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loc..
7.800,00₺
Marka: Gurusu Model: Ahşap Loca
Ahşap Restoran Loca Modelleri ve İmalatıAhşap restoran loca modelleri imalatı, estetik tasarımı ve dayanıklı malzeme seçenekleri ile mekanınıza benzersiz bir atmosfer katıyor. Sunduğumuz çeşitli ahşap loca modelleri, özgün tasarımlarıyla müşterilerinizin unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlar. Ahşa..
23.000,00₺
Marka: Gurusu Model: sedir04
Ahşap Loca Kapitoneli Cafe SediriAhşap Kapitoneli Cafe Sedir koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak ta..
9.100,00₺ 14.900,00₺
Marka: Gurusu Model: İmalattan Cafe Sedir
İmalattan Cafe Restoran Otel Sedir KoltuklarıModern ve Rahat Sedir Koltukları ile Mekanınıza Özel DokunuşSıcak bir atmosfer yaratmak, misafirlerinizi ağırlarken onlara konfor ve şıklığı bir arada sunmak istiyorsanız, işte size özel tasarlanmış sedir koltuklarımız! İmalattan cafe, restoran ve ote..
4.500,00₺ 8.700,00₺
Marka: Gurusu Model: Bala
Cafe Sedir İmalatıCafe sedir imalatı, tasarım, kalite ve müşteri ihtiyaçlarına uygunluğu dikkate alarak yapılmalıdır. Ayrıca, yerel düzenlemelere ve hijyen standartlarına uygunluğu da göz önünde bulundurmalısınız. İşbirliği yapabileceğiniz yerel mobilya üreticileri veya imalatçılarıyla iletişime geç..
7.000,00₺ 9.500,00₺
Marka: Gurusu Model: Balin
Atölyeden Cafe Sedir FiyatlarıAtölyeden Cafe Sedir İmalatı: Özgün Tasarımlarla Mekanınızı KişiselleştirinCafe işletmeciliği, müşterilere sadece lezzetli yiyecek ve içecekler sunmanın ötesinde, rahat ve davetkar bir atmosfer sağlamayı da gerektirir. Bu atmosferin oluşturulmasında, mobilyaların ro..
5.900,00₺ 10.500,00₺
Marka: Gurusu Model: Başlıklı
Başlıklı Kapitone Cafe Sedir İmalatıCafe restoranlar için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş başlıklı kapitone cafe sedirleri, mekanların atmosferini tamamlayan ve misafirlerin konforunu ön planda tutan önemli mobilyalardır. Firmamız, cafe ve restoran sahiplerine özgün sedir çözümleri sunarak m..
6.900,00₺
Marka: Gurusu Model: Bella Ahşap Cafe Sedir
Bella Ahşap Cafe SedirAhşap Izgaralı Cafe  Sedir İmalatı projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe  sedirleri sizlere sunuyoruz. Cafe ahşap koltuk mekana özel olarak tasarımını ve mimari çi..
15.600,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 86 (6 Sayfa)