Ürünler
Your Cart

Cafe Sedirleri

Cafe Sedirleri

Günümüzde koltuk sektöründe çok fazla seçenek kullanılmaya başlamıştır. Farklı özelliklere sahip yerlerde farklı özellik ve fiyatlarda koltuklar tercih edilebilmektedir. Cafe Sedirl loca koltuk türleri de kullanışlı ve rahat koltuk türleri arasında yer alır. Ağırlıklı olarak kafe, restoran ve otel gibi alanlarda kullanılan koltuklar olarak bilinen sedir koltuk kültürümüzde eski bir yere sahiptir. Önceleri evlerde kullanılan ve bir bütün halinde olan koltuklara benzemektedir. Bu koltuk çeşitleri günümüzde geliştirilmiş ve modern bir hale kavuşturulmuştur. Rahatlık ve kullanım kolaylığı sunması ile öne çıkar.

Cafe Bar Restoran Sedir Koltuk Özellikleri

Cafe restoran sedir koltukları ürün modellerine göre farklı özellikler ile karşımızı çıkıyor. İkili ya da üçlü koltuk şeklinde ve bir bütün halinde bulunan koltuklar oldukça rahat olarak tasarlanmaktadır. Üretiminde masif ağaç ve kontra malzemeler tercih edilmektedir. Sağlamlık ve uzun ömürlülük için tercih edilen bu malzemeler sizlere uzun süre sorun çıkartmayacaktır. Diğer koltuk çeşitlerine göre daha düşük bir profile sahip olması kullanımını kolaylaştırmaktadır. Yüksek olmayan oturma alanı kullanım noktasında rahatlık sunar. İçerisinde yine rahatlık için esnek lastik malzemeler kullanılmaktadır. İthal olan lastik ürünler koltuklara rahatlık ve sağlamlık katar. Üst kısmında bulunan döşeme ya da deri malzemeler tercihe göre değişiklik göstermektedir. Cafe sediri oturak ve sırt kısmında beş santim ile sekiz santim aralığında değişen süngerler kullanılmaktadır.

Cafe Sedir Loca Koltuk Çeşitleri

Bar cafe restoran gece kulüpleri  sedirleri kullanım amaçları ve tercihlere göre farklı çeşitlerde üretilmektedir. Standart modeller iki ya da üç kişilik olarak düz şekilde üretilmektedir. Otel lobilerinde kullanılmak üzere tasarlanan modeller yuvarlak ve bir bütün halinde tasarlanır. Kafeterya ve kantin gibi yerlerde kullanılmak için tercih edilen cafe sedir modelleri ise daha modern tasarımlara sahiptir. Sırt yaslama kısmı olmayan modeller puf şeklinde tasarıma sahiptir. Bar localarında kullanılan modeller ise genellikle u şeklinde bir tasarıma sahiptir. Bu koltuklar daha geniş ve rahat olacak şekilde tasarlanır. Bu çeşitlere ek olarak koltukların üzerindeki döşeme çeşitleri de farklılık göstermektedir. Kumaş, deri ve benzeri seçenekler ve onlarca farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Cafe Sedir Modelleri

Cafe sedirleri, kafe veya restoranlarda kullanılan özel tasarımlı oturma mobilyalarıdır. Sedirler, genellikle ahşap veya metal iskelet üzerine yerleştirilmiş minderler veya döşemelerle donatılmıştır. Cafe sedirleri genellikle rahat bir oturma deneyimi sunmak amacıyla ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Çeşitli stillerde ve renklerde bulunabilirler ve iç mekan tasarımına uyum sağlamak için genellikle farklı kombinasyonlarda kullanılırlar.

Marka: Sandalye Gurusu Model: sedir11
Ahşap Ayaklı Cafe SedirleriCafe Sedir projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak tasarımını ve mimari çizim aşamaları..
6.600,00₺ 10.010,00₺
Vergiler Hariç:6.000,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: sedir09
Ahşap Bazalı Cafe Sedir ModelleriCafe Sedir projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak tasarımını ve mimari çizim aşa..
13.310,00₺
Vergiler Hariç:12.100,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Sedir01
Ahşap  Bazalı Cafe SedirleriKafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan cafe sedirlerine bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek Sedir modelleri, en güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.Görünüm..
7.150,00₺ 10.758,00₺
Vergiler Hariç:6.500,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SEDİR005
Ahşap Cafe Sedir Izgaralı Sırt Gri KumaşlıAhşap Cafe Sedir Izgaralı Sırt Gri Kumaşlı projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana ö..
13.970,00₺
Vergiler Hariç:12.700,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Sedir02
Ahşap Çerçeveli Siyah Deri Döşemeli SedirCafe  Sedir koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak tasar..
12.540,00₺
Vergiler Hariç:11.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Ahşap Koltuk
Ahşap Desenli Cafe KoltukAhşap Koltuk projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak tasarımını ve mimari çizim aşamaları..
13.090,00₺
Vergiler Hariç:11.900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Sedir 03
Ahşap Klasik Kırmızı Deri Döşmeli Cafe SediriAhşap Klasik Kırmızı Deri Döşmeli Cafe loca Sedir koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loc..
8.580,00₺
Vergiler Hariç:7.800,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Ahşap Loca
Ahşap Restoran Loca Modelleri ve İmalatıAhşap restoran loca modelleri imalatı, estetik tasarımı ve dayanıklı malzeme seçenekleri ile mekanınıza benzersiz bir atmosfer katıyor. Sunduğumuz çeşitli ahşap loca modelleri, özgün tasarımlarıyla müşterilerinizin unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlar. Ahşa..
25.300,00₺
Vergiler Hariç:23.000,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: sedir04
Ahşap Loca Kapitoneli Cafe SediriAhşap Kapitoneli Cafe Sedir koltukları projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak ta..
16.390,00₺
Vergiler Hariç:14.900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Bala
Cafe Sedir İmalatıCafe sedir imalatı, tasarım, kalite ve müşteri ihtiyaçlarına uygunluğu dikkate alarak yapılmalıdır. Ayrıca, yerel düzenlemelere ve hijyen standartlarına uygunluğu da göz önünde bulundurmalısınız. İşbirliği yapabileceğiniz yerel mobilya üreticileri veya imalatçılarıyla iletişime geç..
10.450,00₺
Vergiler Hariç:9.500,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Bella Ahşap Cafe Sedir
Bella Ahşap Cafe SedirAhşap Izgaralı Cafe  Sedir İmalatı projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe  sedirleri sizlere sunuyoruz. Cafe ahşap koltuk mekana özel olarak tasarımını ve mimari çi..
8.690,00₺ 17.160,00₺
Vergiler Hariç:7.900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Sedir07
Beyaz Deri Kolçaklı Cafe SedirleriCafe Sedir projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe loca sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe loca koltukları mekana özel olarak tasarımını ve mimari çizim aş..
6.600,00₺
Vergiler Hariç:6.000,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Bianca
Bianca Cafe SedirMalzeme Seçimi: Cafe sedirlerin yapımında kullanılacak malzemeleri seçmek önemlidir. Ahşap çerçeveler genellikle tercih edilirken, döşeme kumaşı da özenle seçilmelidir. Genellikle ahşap çerçeveli ve yastıklıdırlar, böylece konforlu bir oturma alanı sunarlar. Bu tür koltuklar, m..
9.350,00₺
Vergiler Hariç:8.500,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Bordo Cafe Sedir
Bordo Kumaş Döşemeli Cafe SedirleriBordo Kumaş Döşemeli Cafe Sedir modelleri projenize göre profosyonel ekibimiz tarafından üretim yapılmaktadır. Kullandığımız 1. sınıf kayın ağacı ve kaliteli kumaşlar ile görkemli cafe sedir koltuklarını sizlere sunuyoruz. Cafe sedir koltukları mekana özel olarak t..
6.600,00₺
Vergiler Hariç:6.000,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 64 (5 Sayfa)