Ürünler
Your Cart

Restoran Sandalyeleri

Restoran Sandalyeleri

Farklı bir duruş ve estetik bir görünüm sunan Ahşap Restoran sandalyeleri ile değişik bir kombinasyon kurabilirsiniz. Renkleri, dokusu ve modelleri ile göz kamaştıran ahşap sandalye, birçok alanda kullanıma uygun modellerden biridir. Cafe bar restoran alanında kullanımı uygun sandalye modelleri arasında yer alan Restoran ahşap sandalye, kauçuk ağacından imal edilmektedir. 49,5 cm. genişlik, 52,5 cm. derinlik ve 77 cm. yüksekliği ile son derece şık bir duruş sağlayan sandalye ile ortama şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ahşap Restoran Sandalye Modelleri 

Dekorasyon trendleri arasında kendinden söz ettiren özellikleri ile her alanda kullanılabilen restoran sandalye modelleri, sizin de hoşunuza gidecek.

Marka: Sandalye Gurusu Model: Koza Sandalye
Koza Sandalye Kafeterya alanlarının şık bir görünüme sahip olması biraz da kullanılan masa ve sandalyelere bağlıdır. Bu konuda işinizden çok daha fazlasını görecek Koza sandalye modelleri, en güzel görünüme ulaşmanız açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.Görünümü ve o..
1.540,00₺
Vergiler Hariç:1.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: landmark
Landmark SandalyeYeni tasarıma ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda en güzel şekilde tasarım yapmak ve cafe sandalyeleri modelleri ile rahat bir oturuş sağlamak için tercihleriniz arasına olan Landmark Sandalye inceleyerek karar verip web sitemizden satın alabilirsiniz.. Bazı kafelerde masalar renkli..
4.290,00₺
Vergiler Hariç:3.900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: PİA
Modern Cafe Restoran Tipi Pia Ahşap SandalyeAhşap sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Sandalye Gurusu farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Pia ahşap sandalye, renkleri ve desenleriyle göz kamaştıran modeller arasında yer almaktadır..
2.695,00₺
Vergiler Hariç:2.450,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)