Ürünler
Your Cart

Ahşap Cafe Masaları


Ahşap Masalar

Marka: Sandalye Gurusu Model: Torna Ayaklı Mutfak Masası
Ahşap Torna Ayaklı Mutfak MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Ahşap..
1.566,00₺
Vergiler Hariç:1.450,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Çift Renkli Werzalit Masa
Çift Renkli Werzalit Cafe MasaCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Çi..
1.587,60₺
Vergiler Hariç:1.470,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGDOĞALAĞAÇ
Doğal Ağaç Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masaları r..
1.350,00₺
Vergiler Hariç:1.250,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGDOĞALAĞAÇİKİLİ
Doğal Ağaç İkili Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masa..
2.268,00₺
Vergiler Hariç:2.100,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGDOĞALCEVİZ
Doğal Ceviz  Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe mas..
1.404,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGDOĞALKÜTÜKMASA
Doğal Kütük Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masaları ..
1.598,40₺
Vergiler Hariç:1.480,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: İkili Werzalit Masa
İkili Werzalit Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken İkili Werza..
3.240,00₺
Vergiler Hariç:3.000,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGKATLANIRBANKETMASA
Katlanır Banket Masa Banket masa 18mm mdflam malzemeden yuvarlak kare oval olarak imalatı yapılıyor. Banket masa ayakları açıldığında tık sesi gelir, bilye yuvaya oturunca masa boyutu kapanıyorken kapanmaz. Kapalı olan masa ise siz açıyorsunuz kendiliğinden açılmaz. Öze..
702,00₺
Vergiler Hariç:650,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGLEG001
Lego Ahşap Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masaları r..
702,00₺
Vergiler Hariç:650,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Masipan
Masifpan Döküm Ayaklı Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken masi..
529,20₺
Vergiler Hariç:490,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Rustik Ahşap Masa
Rustik Ahşap Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Rustik A..
1.458,00₺
Vergiler Hariç:1.350,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Rustik Ahşap Masa
Rustik Ahşap Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Rustik Ahşap ..
1.566,00₺
Vergiler Hariç:1.450,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Yuvarlak Werzalit Cafe Masası
Yuvarlak Werzalit Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Yuv..
1.512,00₺
Vergiler Hariç:1.400,00₺
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Çok Yakında Kampanyalı Ürünlerimizi Sizinle Paylaşılacak