Ürünler
Your Cart

Metal Sandalyeler


Metal Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz metal sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Metal sandalye imalatı  En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen tel sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe bar renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.

Tel Sandalye fiyatları Zengin renk seçenekleri ile telsandalye modelleri arasında göz kırpan bir model arıyorsanız, sezonun en trend modelleri arasında yer alan ve estetik duruşu ile göz kamaştıran metal sandalyeler tam size göre.

Ahşap Ayaklı Tel Sandalye Ahşap Ayaklı Tel Sandalye
Sıcak -50 %
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTEL002
Ahşap Ayaklı Tel SandalyeOfislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Ahşap ayaklı tel sandalye modeli, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.Ahşap ayaklı sandalyeler arasında en çok tercih edilen b..
172,80₺ 345,60₺
Vergiler Hariç:160,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTEL004
Ahşap Ayaklı Tel Sandalye BronzAhşap metal tel sandalye modelleri arasında göz kamaştıran renkleriyle kendinden söz ettiren delüx sandalye modelleri, renkleri ve tasarımlarıyla tercih edilen modellerden biri olmaya devam ediyor.2020 Yılı sandalye modelleri ile oturum alanlarına şık bir görünüm kazan..
351,00₺
Vergiler Hariç:325,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTEL003
Ahşap Ayaklı Tel Sandalye SiyahAhşap metal tel sandalye modelleri arasında göz kamaştıran renkleriyle kendinden söz ettiren delüx sandalye modelleri, renkleri ve tasarımlarıyla tercih edilen modellerden biri olmaya devam ediyor.2020 Yılı sandalye modelleri ile oturum alanlarına şık bir görünüm kazan..
237,60₺ 324,00₺
Vergiler Hariç:220,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGALESTA
Alesta Metal SandalyeCafenizin şık bir görünüme sahip olmasını istiyor ve müşterilerinizin rahatlığından yana iseniz kesinlikle metal sandalye modelleri arasında kendinden en çok söz ettiren ve şık görünümü ile ortamlara farklı bir hava katan alesta metal sandalye modelini incelemenizi öneririz.Raha..
777,60₺
Vergiler Hariç:720,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGASE0012
Ase Metal Pirinç SandalyeCafeterya tasarımları, restoran ve müşterilerin yoğun olarak oturma alanı olarak tercih ettikleri tüm alanlar için en ideal sandalye seçimlerinden biri olan ase metal pirinç sandalye modeli, renk seçenekleri ve şık tasarımlarıyla tercih edebileceğiniz modellerden biridir.Est..
696,60₺
Vergiler Hariç:645,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGASE002
Ase Metal Sandalye SiyahCafeterya tasarımları, restoran ve müşterilerin yoğun olarak oturma alanı olarak tercih ettikleri tüm alanlar için en ideal sandalye seçimlerinden biri olan ase metal sandalye modeli, renk seçenekleri ve şık tasarımlarıyla tercih edebileceğiniz modellerden biridir.Estetik dur..
572,40₺
Vergiler Hariç:530,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGAURORA002
Aurora Metal SandalyeModelleri, renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanılan alanlara hoş bir görünüm sunan Aurora metal sandalye modelleri, mekanlarınıza farklı değerler katacak şekilde tasarlanmış sandalye seçeneklerinden biridir.Ayrıcalıklı bir mekana sahip olmanın kolaylığını sunduğumuz firmamız Sa..
718,20₺
Vergiler Hariç:665,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGAURORA001
Aurora Metal Sandalye PirinçModelleri, renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanılan alanlara hoş bir görünüm sunan Aurora sandalye pirinç modelleri, mekanlarınıza farklı değerler katacak şekilde tasarlanmış sandalye seçeneklerinden biridir.Ayrıcalıklı bir mekana sahip olmanın kolaylığını sunduğumuz fir..
880,20₺
Vergiler Hariç:815,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBONBON
Bonbon Metal SandalyeÇalışma alanlarında, cafeteryalarda, ofislerde, restoranlarda ve diğer tüm oturum alanlarında şık bir görünüm oluşturmak ve rahat bir oturuma sahip olmak için tercihleriniz arasında Bonbon metal sandalyeleri modelleri seçeneğini ekleyebilirsiniz. Yaşam alanlarında yeni bir görün..
710,00₺
Vergiler Hariç:710,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGCAFE001
Cafe Metal Ayaklı Ahşap SandalyeOfis, çalışma odası, toplantı masası, cafe, restoran ve diğer tüm alanlarda en iyi mimari çözümleri ve estetik duruşu sergileyen cafe metal sandalye modeli ile zengin bir alana sahip olacaksınız.Sandalye modelleri arasında kendinden söz ettiren şık görünümü ile tercih..
702,00₺
Vergiler Hariç:650,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTEL005
Delüx Metal Tel Sandalye SarıDelüx metal tel sandalye modelleri arasında göz kamaştıran renkleriyle kendinden söz ettiren delüx tel sandalye modelleri, renkleri ve tasarımlarıyla tercih edilen modellerden biri olmaya devam ediyor.2020 Yılı sandalye modelleri ile oturum alanlarına şık bir görünüm kaz..
313,20₺
Vergiler Hariç:290,00₺
Model: SGTEL006
Delüx Metal Tel Sandalye TurkuazDelüx metal tel sandalye turkuaz modelleri arasında göz kamaştıran renkleriyle kendinden söz ettiren delüx tel sandalye modelleri, renkleri ve tasarımlarıyla tercih edilen modellerden biri olmaya devam ediyor.2020 Yılı sandalye modelleri ile oturum alanlarına şık bir ..
313,20₺
Vergiler Hariç:290,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGFİYONK
Fiyonk Metal SandalyeEstetik bir görünüm, tasarımda yenilik ve daha fazlasını bir arada görmek isteyenlere sunduğumuz metal sandalye modelleri arasında kendinden söz ettiren fiyonk saldaye, beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunacaktır.Yaşam alanlarında yeni bir görünüm oluşturmak ve misafir..
734,40₺
Vergiler Hariç:680,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGGOLD1
Gold Kaplama SandalyeGünümüzde kullanılan Gold kaplamalı sandalye ve koltukları kaliteli seçimlerin yanı sıra şıklığının da önemi oldukça büyüktür. Hem kaliteli hem de şıklığa önem verdiğimiz ürünlerimiz arasında birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Mobilya sektöründe yıllarca kendimizi geliştirdi..
1.458,00₺
Vergiler Hariç:1.350,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGGOLD004
Gold Kaplamalı Lüx SandalyeGünümüzde kullanılan Gold kaplamalı sandalye ve koltukları kaliteli seçimlerin yanı sıra şıklığının da önemi oldukça büyüktür. Hem kaliteli hem de şıklığa önem verdiğimiz ürünlerimiz arasında birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Mobilya sektöründe yıllarca kendimizi geli..
702,00₺
Vergiler Hariç:650,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 80 (6 Sayfa)