Ürünler
Your Cart

Alüminyum Sandalyeler

Alüminyum Sandalyeler

Şık bir tasarıma sahip olmak için alüminyum sandalye kategorisinde yer alan ve sezonun en göz alıcı modelleri arasına girmeyi başaran modellerimiz sizlerin ve zeklerinize seçeneğini tercihleriniz arasına alabilirsiniz.  Mükemmel tasarımı ve harika renkleriyle her alana uyum sağlayan alüminyum sandalye modelleri ile beklentilerinizin ötesinde bir şıklığa ulaşacaksınız. Bahçe masaSI sandalyeleri, kolay kurulum özelliği ve estetik duruşu ile mekanınıza renk katacak. 

Sandalye Gurusu ile en güzeline…

Bahçenizin şık bir tasarıma sahip olması için sizlere sunduğumuz Alüminyum Sandalyeler modelleri arasından kendi zevkinize en uygun modelleri fiyat ve ödeme kolaylıkları farkıyla değerlendirebilirsiniz. Sezonun en yeni tasarımlarından olan  sandalye modellerini incelemeden geçmeyin. 

Marka: Sandalye Gurusu Model: bonny
Bonny Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bonny Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettiren ..
788,40₺
Vergiler Hariç:730,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: bullet
Bullet Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bullet Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz.  Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ..
858,60₺
Vergiler Hariç:795,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: hevean
Hevean Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Hevean Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettire..
918,00₺
Vergiler Hariç:850,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: mate
Mate Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Mate Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettiren ve..
702,00₺
Vergiler Hariç:650,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Mate Siyah
Mate Alüminyum Sandalye SiyahOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Mate Siyah Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ett..
702,00₺
Vergiler Hariç:650,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: netting
Netting Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Netting Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz.  Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok sö..
702,00₺
Vergiler Hariç:650,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)