Ürünler
Your Cart

Kanepe

Chester Kanepe Todd Kanepe

Ev dekorasyonunun özgün bir tarza ulaşabilmesi için tüm eşyaların birbiriyle uyumlu olması gerekir. Renk uyumunda duvar rengi, perde rengi, masa rengi, halı rengi sehpa rengi ve tabii ki kanepelerin rengi oldukça önem taşır. Kanepe için kumaş seçiminin ardından renk belirlenirken tüm bu eşyaların uyumuna ve en sevdiğiniz renklerden ilham alarak yola çıkabilirsiniz. Sakinliği ve huzurlu ortamları seven bir kişiliğiniz varsa daha çok soft tonlardaki renklere yönelebilirsiniz. Aksine eğlenceli ve hareketli biriyseniz kontrast renkleri tercih edebilirsiniz. Sakin düzen oluşturmak için uyumlu renkleri; eğlenceli bir ortam yaratmak istediğinde ise tamamlayıcı renklerin kullanılması gerekir. Tamamlayıcı renkler sarı ve mor gibi birbiriyle karşıt olan renklerin bir arada bütünleşmesiyle ortaya çıkar.

Vaktinin büyük bir çoğunluğunu evde geçirenlerin tercih ettiği renk seçimi aranılan enerjinin kullanıcıya geçmesini sağlar. Bunun için de radikal renklerden kaçanlar ya da modern çizgiden uzaklaşmak istemeyenlerin tek renk bir kanepe tercih etmesi çok daha doğru bir seçim olur. Kanepeyle birlikte sade bir ortam yaratılmak isteniyorsa rengi çok belli olmayan ve tek bir rengin tonlarından meydana gelen monokromatik bir düzen kurulabilir. Bu ağırlıklı olarak beyaz mobilyalar ile sarı ve krem renklerinde bir kanepe olarak düşünülebilir. Beyaz ortamlarda mavinin tonlarıyla birlikte grinin birleşimi de şık ve estetik durur. Bu seçenekler bir evin modern bir tasarıma kavuşmasına oldukça yardımcı olur. Sadece tek bir renge odaklanılmış dekorasyon planı oluşturuldu ise, aynı rengin 3 ayrı tonu ile işe başlanabilir. Renkler için de lacivert, gökyüzü mavisi ve kobalt mavisi kanepeler en iyi seçeneklerden biridir. Modern çizginin devam edebilmesi ve vurucu eklemeler yapmak için de kanepenin üzerine sarı gibi zıt renklerde yastık ya da kırlentler kullanılabilir. Renk konusunda kararsız kalanlar son yılların modasını yakalamak için hem kumaş hem de renk konusunda küçük bir araştırma yapabilir. Son dönemin popüler kanepe renkleri arasında mürdüm, antrasit gri, krem, buz mavisi ve yeşil renkler öne çıkar. Bu renklerin arasında yer alan mürdüm rengi evlere kattığı nostaljik stil ile epey bir hayranlık uyandırır. Tek kanepe yerine ortamın büyüklüğüne göre 2’li ya da 3’lü kanepe kullanılacaksa sadece tek renk değil uyumlu renklerin birleşimden güzel bir kolaj oluşturularak da farklı tarzlar yaratabilirsiniz.

Marka: Gurusu Model: Chester İkili Kanpe
Chester İkili KanepeChester iki kişilik deri kanepe . Sırt ve kolçakları aynı seviyededir, dolgulu döşemesi kıvrımlı dikilerek güzel bir bitiş sağlar. Dekoratif altın zımbalar ve tekerlekli ceviz renkli döner ayaklar. Profesyonel ofisleri, bekleme salonlarını, resepsiyon alanları..
36.000,00₺
Marka: Gurusu Model: Capitone deri kanepe Sandık
Chester Kanepe modelleriChester kanepelerin eşsiz estetiğinden ilham alan ve yenilenen tasarımıyla bu yeni versiyon, gelenekselden sıyrılıyor ve ikonik bir kanepeyi yeniden icat ediyor. Hacimli. Büyüleyici. Sırtla aynı yükseklikteki geniş kolçakları, ona küt bir görünüm kaza..
17.500,00₺
Marka: Gurusu Model: Targa001
Targa İkili KanepeGam & Fratesi, mobilyaları İtalyan ve İskandinav tarzlarının akıllı bir karışımı olan bir İtalyan-Danimarkalı tasarım ikilisidir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, koleksiyonun adı İtalyanca bir kelimeden geliyor - İngilizce'de tabak anlamına gelen Targa. Bu terim iki ta..
12.000,00₺
Marka: Gurusu Model: Todd Çift Tepeli Kanepe
Todd Çift Tepeli KanepeTüm Özel Orijinaller tasarımları özelleştirilebilir. Boyutlar, kumaş, kaplama, yaldız, metal kaplama, tekerlekler ve donanım ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir. Özel bir siparişi karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız...
36.500,00₺
Marka: Gurusu Model: Todd Kanepe
Todd KanepeTüm Özel Orijinaller tasarımları özelleştirilebilir. Boyutlar, kumaş, kaplama, yaldız, metal kaplama, tekerlekler ve donanım ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir. Özel bir siparişi karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız...
38.000,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)