Ürünler
Your Cart

Alüminyum Masa Ayakları


Alüminyum Masa Ayakları

Çok Uygun fiyatlı masa ayakları olan alüminyum modelimiz döküm olması dış mekanın vazgeçilmez bir parçasıdır. alüminyum materyal'den olduğu için paslanma sorunu olmayan çok dayanıklı modellerdir alüminyum masa ayakları otel, cafe, restoran, kantin, yemekhane gibi mekanların kış bahçe alanlarında uzun yıllar boyunca görünümünden taviz vermeden kullanılabilmektedir

Marka: Gurusu Model: Artı İkili Aluminyum
Artı İkili Aluminyum Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Artı İkili Alüminyum masa ayakları farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekanların..
1.100,00₺
Marka: Gurusu Model: Artı İkili
Artı İkili Aluminyum Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Artı İkili Alüminyum masa ayakları farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekanların..
1.200,00₺
Marka: Gurusu Model: Artı Parlak
Artı Parlak Alüminyum Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Artı Parlak Alüminyum masa ayakları farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekanlar..
1.120,00₺
Marka: Gurusu Model: Artı Siyah
Artı Siyah Alüminyum Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Artı Siyah Alüminyum masa ayakları farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekan..
1.120,00₺
Marka: Gurusu Model: Artı Wood
Artı Wood Alüminyum Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Artı Wood Alüminyum masa ayakları farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekanla..
1.120,00₺
Marka: Gurusu Model: Aslan Ahşap
Aslan Alüminyum Döküm Masa Ayakları AhşapAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Aslan Alüminyum masa ayakları ahşap desenli ve  farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe,..
1.650,00₺
Marka: Gurusu Model: Aslan Mor
Aslan Alüminyum Masa Ayakları MorAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Aslan Alüminyum masa ayakları mor ve farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekanları..
1.560,00₺
Marka: Gurusu Model: Aslan Bambu
Aslan Alüminyum Masa Ayakları BambuAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Aslan Alüminyum masa ayakları bambu ve farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekan..
1.560,00₺
Marka: Gurusu Model: Aslan Gri
Aslan Alüminyum Masa Ayak GriAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Aslan Alüminyum masa ayakları farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekanlarınız için id..
1.560,00₺
Marka: Gurusu Model: Aslan Kırmızı
Aslan Alüminyum Masa Ayakları KırmızıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Aslan Alüminyum masa ayakları kırmızı ve farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel m..
1.560,00₺
Marka: Gurusu Model: Aslan Pembe
Aslan Alüminyum Masa Ayakları PembeAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Aslan Alüminyum masa ayakları pembe ve farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekan..
1.560,00₺
Marka: Gurusu Model: Aslan Sarı
Aslan Alüminyum Masa Ayakları SarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Aslan Alüminyum masa ayakları sarı ve  farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel m..
1.560,00₺
Marka: Gurusu Model: Aslan Siyah
Aslan Alüminyum Masa Ayakları SiyahAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Aslan Alüminyum masa ayakları siyah ve farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekan..
1.560,00₺
Marka: Gurusu Model: Aslan Turkuaz
Aslan Aluminyum Masa Ayak TurkuazAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Aslan Alüminyum masa ayakları farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar gibi özel mekanlarınız içi..
1.560,00₺
Marka: Gurusu Model: Banket İkili
Banket İkili  Aluminyum Masa AyaklarıAlüminyum enjeksiyon makinalarında üretilen elektrostatik boya sistemiyle özenle boyanan Banket İkili  Aluminyum Masa Ayakları farklı renkleri , ayarlanabilir pingo sistemi ve kendine özgü görüntüsüyle iç mekan , dış mekan Otel, Restoran, Cafe, Bar..
1.600,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 58 (4 Sayfa)