Ürünler
Your Cart

Thonet Sandalye

Thonet Sandalye


Thonet'in elit restaurantlar için tasarladığı en şık modellerindendir. İnce ve zarif çizgileriyle şık, hazeran hasır el ölgüsüyle sıcak, hafif ve konforlu çok özel bir tasarımdır. Thonet Sandalye Türkiye' de yalnızca firmamız tarafından üretilmektedir.%100 Masif kayın ağacından buharla bükme yöntemiyle eksiz üretilmiştir.

En Uygun Thonet Sandalye Modelleri

Size hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen thonet sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz. renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.

Marka: Sandalye Gurusu Model: SG290
Graz Thonet Sandalye Grazt honet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye,..
1.004,40₺
Vergiler Hariç:930,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG052
Kollu Thonet SandalyeThonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki kollu thonet sandalye, k..
518,40₺
Vergiler Hariç:480,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG053
Kollu Thonet Sandalye MinderliThonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki Kollu Thonet Sa..
572,40₺
Vergiler Hariç:530,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG056
Kollu Thonet Sandalye Yatay ÇitalıThonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki Kollu Thone..
918,00₺
Vergiler Hariç:850,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Natural Hazeranlı Sandalye 011
Thonet  Natural Hazeranlı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tone..
1.296,00₺
Vergiler Hariç:1.200,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Natural Hazeranlı Sandalye 010
Thonet  Natural Hazeranlı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tone..
1.296,00₺
Vergiler Hariç:1.200,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet White Çitalı Sandalye 0012
Thonet  White Çitalı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet san..
972,00₺
Vergiler Hariç:900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet White Kollu Sandalye 006
Thonet  White Kollu Sandalye 006Thonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet ..
1.101,60₺
Vergiler Hariç:1.020,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet White Kollu Sandalye 007
Thonet  White Kollu Sandalye Thonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tone..
1.350,00₺
Vergiler Hariç:1.250,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Black Hazeranlı Sandalye 013
Thonet Black Hazeranlı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sandal..
1.069,20₺
Vergiler Hariç:990,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Hazeranlı Sandalye 005
Thonet Hazeranlı Sandalye 005Thonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sandalye..
1.058,40₺
Vergiler Hariç:980,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Hazeranlı Sandalye 0015
Thonet Hazeranlı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sandalye, ka..
961,20₺
Vergiler Hariç:890,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Kollu Hasır 005
Thonet Kollu Hasır Döşemeli SandalyeAhşap sandalye modelleri ile yaşam alanlarına şıklık getirmek isteyenlere sunulabilecek en güzel modelleri sizlere Sandalye Gurusu farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Thonet Hasır Döşemeli Kollu Sandalye, renkleri ve desenleriyle göz kamaştıran modeller arasında yer ..
1.166,40₺
Vergiler Hariç:1.080,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Sandalye Black 003
 Wishbone Thonet Sandalye Black 003Thonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki ton..
1.296,00₺
Vergiler Hariç:1.200,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Sandalye Çarpaz 008
Thonet Sandalye Çarpaz Thonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sandalye,..
804,60₺
Vergiler Hariç:745,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)
Bildirim Modülü
Çok Yakında Kampanyalı Ürünlerimizi Sizinle Paylaşılacak