Ürünler
Your Cart

Fileli Ofis Çalışma Koltukları

Fileli Ofis Çalışma Koltukları

Tüm detayları teknoloji, deneyim ve özenle tasarlanan fileli ofis çalışma koltuklarını görün. Kolları, kol destekleri ve boyun desteği vücut ölçülerine göre ayarlanır. Uzun ömürlü. Garantili ürünler. Yüksek teknoloji. Akıllı ofisler. Ödüllü Tasarımlar. Ergonomik Tasarım.

Marka: Gurusu Model: Alpha
Alpha Fileli Ofis Yönetici KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Ermes alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça k..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Arya Fileli
Arya Fileli Yönetici  Çalışma KoltuklarıGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Arya alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Arya Siyah
Arya Fileli Yönetici Ofis KoltuklarıGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Arya alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça ..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Bella001
Bella Filali Ofis KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Ermes alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça konforlu b..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Beta
Beta Ofis Fileli Yönetici Çalışma KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Beta alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da old..
4.500,00₺
Marka: Gurusu Model: Effect
Effect Fileli Ofis Yönetici KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Effect alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: enjoy
Enjoy Fileli Yönetici Çalışma KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Enjoy alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir.Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da ol..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Ermes
Ermes Fileli Yönetici Çalışma KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Ermes alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukç..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Ermes Siyah
Ermes Fileli Yönetici Çalışma KoltuklarıGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Ermes alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da old..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Fenix
Fenix Fileli Yönetici Çalışma KoltuklarıGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Fenix alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da old..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Fenix Siyak
Fenix  Fileli Yönetici Çalışma KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Fenix Siyah alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuy..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Genidia
Genidia Fileli Ofis Yönetici KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Genidia alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da olduk..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Gio
Gio Ofis Fileli Çalışma KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Ermes alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça konf..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Mamba
Mamba Fileli Ofis Yönetici KoltuklarıGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Mamba alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukç..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Moon
Moon Fileli Ofis KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Moon alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça konforlu bir..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)