Ürünler
Your Cart

Siesta Lounge Rattan Koltuk

Siesta Lounge Rattan Koltuk Modelleri Fiyatları

Kopolimer ve cam elyaf karışımından mamul siesta lounge Koltuk, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ile konfor ve şıklığı benimseyenler için vazgeçilmez bir üründür.

Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Gri Tekli Koltuk
Siesta Rattan Monaco Tekli Gri KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Tekli Gri Rattan Koltuk, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uza..
15.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco İkili Kahverengi Koltuk
Siesta Rattan Monaco İkili Kahverengi KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Rattan İkili Koltuk Kahverengi, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmal..
22.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco İkili Koltuk
Siesta Rattan Monaco İkili KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco İkili Rattan Koltuk, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ..
22.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco İkili Koltuk Beyaz
Siesta Rattan Monaco İkili Koltuk BeyazKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Rattan İkili Koltuk Beyaz, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına..
22.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Kahverengi Tekli Koltuk
Siesta Rattan Monaco Kahverengi Tekli KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Tekli Kahverengi Rattan Koltuk, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk s..
15.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Köşe Koltuk Gri
Siesta Rattan Monaco Köşe Koltuk GriKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Rattan Köşe Koltuk Gri, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak ..
33.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Köşe Koltuk Kahverengi
Siesta Rattan Monaco Lounge Köşe Koltuk KahverengiKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Rattan Köşe Koltuk Kahverengi, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk s..
33.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Lounge Set Beyaz
Siesta Rattan Monaco Lounge Koltuk Set BeyazKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Siesta Rattan Monaco Lounge Set Beyaz, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk s..
36.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Kahve Set
Siesta Rattan Monaco Lounge Koltuk seti KahverengiKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Siesta Rattan Monaco Lounge Koltuk Set Kahverengi , demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkı..
36.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Lounge Köşe Koltuk Beyaz
Siesta Rattan Monaco Lounge Köşe Koltuk BeyazKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Rattan Lounge Köşe Koltuk Beyaz, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk..
33.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Lounge Set Gri
Siesta Rattan Monaco Lounge Koltuk  Set GriKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Siesta Rattan Monaco Lounge Koltuk Set Gri, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesin..
36.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Üçlü Koltuk Kahverengi
Siesta Rattan Lounge Monaco Üçlü Koltuk KahverengiKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Rattan Üçlü Koltuk Kahverengi, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde r..
22.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Tekli Beyaz Koltuk
Siesta Monaco Tekli Beyaz KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Tekli Beyaz Rattan Koltuk, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ..
15.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: MONACO ÜÇLÜ KOLTUK
Siesta Rattan Monaco Üçlü KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Üçlü Koltuk, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ile konfo..
22.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Rattan Monaco Üçlü Koltuk Beyaz
Siesta Lounge Rattan Monaco Üçlü Koltuk BeyazKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Rattan Üçlü Koltuk Beyaz, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmal..
22.000,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)