Ürünler
Your Cart

Exclusive Sandalyeler

Marka: Gurusu Model: Eames Sallanan Sandalye Beyaz
Eames Sallanan Sandalye BeyazSallanan sandalyelerin havası çok daha yüksektir. Kullanılan mekânlarda şık bir görünüm sağlamanın yanında sunduğu oturuş keyfi de ayrıca bir farklılık katar. Cafeterya, restoran, kitap okuma salonları, otellerde ve birçok alanda kullanıma uygun olan Eames sallanır sanda..
7.500,00₺
Marka: Gurusu Model: Eames Sallanan Sandalye
Eames Sallanan Sandalye KırmızıSallanan sandalyelerin havası çok daha yüksektir. Kullanılan mekânlarda şık bir görünüm sağlamanın yanında sunduğu oturuş keyfi de ayrıca bir farklılık katar. Cafeterya, restoran, kitap okuma salonları, otellerde ve birçok alanda kullanıma uygun olan Eames sallanır san..
7.500,00₺
Marka: Gurusu Model: SGLUXS001
Lüxs Yamuk Sandalye Son zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan Lüxs Yamuk Sandalye günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu sandalyeler müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır. Plas..
6.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGLUXS004
Lüxs Yamuk Sandalye MaviSon zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan Lüxs Yamuk Sandalye mavi günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu sandalyeler müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır. ..
6.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGLUXS002
Lüxs Yamuk Sandalye SiyahSon zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan Lüxs Yamuk Sandalye Siyah günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu sandalyeler müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır..
6.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGLUXS003
Lüxs Yamuk Sandalye YeşilSon zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan Lüxs Yamuk Sandalye Yeşil günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu sandalyeler müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır..
6.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGROSE002
Rose Yemek Masası Sandalyesi MaviSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve renklerd..
4.790,00₺
Marka: Gurusu Model: SGROSE003
Rose Yemek Masası Sandalyesi YeşilSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve renkler..
4.790,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)