Ürünler
Your Cart

Metal Bar Sandalyeleri

Metal Bar Sandalyeleri

Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0051
Bar Sandalyesi Masif OturumEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur..
874,80₺
Vergiler Hariç:810,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR002
Bayonne Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Bayonne Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygun..
1.296,00₺
Vergiler Hariç:1.200,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR007
Cages Bar SandalyesiEstetik metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Cages Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur, Farklı r..
1.512,00₺
Vergiler Hariç:1.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR008
Cardea Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Cardea Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uy..
1.263,60₺
Vergiler Hariç:1.170,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0013
Elvira Bar SandalyeEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Elvira Bar Sandalye Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygund..
1.404,00₺
Vergiler Hariç:1.300,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0016
Galon Metal Bar SandalyeEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Galon Bar Sandalye Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uy..
772,20₺
Vergiler Hariç:715,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGGLR001
Gloria Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Gloria Bar Sandalyesi  Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyeleri modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için..
972,00₺
Vergiler Hariç:900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGGLR002
Gloria Kumaş Kaplı Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Gloria Bar Sandalyesi  Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyeleri modelleri yüksek oturma alanlarında k..
1.080,00₺
Vergiler Hariç:1.000,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGHAY003
Hay Bar Sandalyesi Beyaz  Siyah Metal AyaklıEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Hay Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyeleri modelleri yüksek oturma alanla..
1.458,00₺
Vergiler Hariç:1.350,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGHAY4
Hay Bar Sandalyesi Beyaz Krom Metal AyaklıEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Hay Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyeleri modelleri yüksek oturma alanlarında k..
1.458,00₺
Vergiler Hariç:1.350,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGHAY001
Hay Bar Sandalyesi Siyah Boyalı Metal AyaklıEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Hay Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyeleri modelleri yüksek oturma alanlarında..
1.458,00₺
Vergiler Hariç:1.350,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGHAY002
Hay Bar Sandalyesi Siyah Krom Metal AyaklıEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Hay Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyeleri modelleri yüksek oturma alanlarında k..
1.458,00₺
Vergiler Hariç:1.350,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGİST001
İstanbul Bar SandalyeleriEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan,İstanbul Bar Sandalyeleri Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyeleri modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım iç..
432,00₺
Vergiler Hariç:400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGİST002
İstanbul Bar TaburesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan, İstanbul Bar Taburesi, Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyeleri modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uyg..
378,00₺
Vergiler Hariç:350,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0029
Larissa Bar SandalyesiKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezonun en güzel sandalye modeller..
1.107,00₺
Vergiler Hariç:1.025,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)
Bildirim Modülü
Çok Yakında Kampanyalı Ürünlerimizi Sizinle Paylaşılacak