Ürünler
Your Cart

Alüminyum Sandalyeler

Alüminyum Sandalyeler

Alüminyum Sandalye Şık bir tasarıma sahip olmak için alüminyum sandalye kategorisinde yer alan ve sezonun en göz alıcı modelleri arasına girmeyi başaran modellerimiz sizlerin ve zevklerinize seçeneğini tercihleriniz arasına alabilirsiniz.  Mükemmel tasarımı ve harika renkleriyle her alana uyum sağlayan alüminyum sandalye modelleri ile beklentilerinizin ötesinde bir şıklığa ulaşacaksınız. Bahçe masaSI sandalyeleri, kolay kurulum özelliği ve estetik duruşu ile mekanınıza renk katacak. 

Sandalye Gurusu ile en güzeline…

Bahçenizin şık bir tasarıma sahip olması için sizlere sunduğumuz Alüminyum Sandalyeler modelleri arasından kendi zevkinize en uygun modelleri fiyat ve ödeme kolaylıkları farkıyla değerlendirebilirsiniz. Sezonun en yeni tasarımlarından olan  sandalye modellerini incelemeden geçmeyin. 

Marka: Gurusu Model: Alina
Alina Dış Mekan Cafe SandalyeKolsuz, kollu, kumaş veya deri kaplamalı ya da ahşap onlarca farklı konseptte satın alabileceğiniz cafe sandalyeleri ile şık kombinler oluşturabilirsiniz. İç ve dış mekanlar için farklı türdeki materyallerden üretilen sandalyeler, aynı zamanda minimal tasarımlarla küçük ..
5.900,00₺
Marka: Gurusu Model: bonny
Bonny Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bonny Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettiren ..
4.600,00₺
Marka: Gurusu Model: bullet
Bullet Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bullet Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz.  Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ..
4.500,00₺
Marka: Gurusu Model: aüminyum sandalye
Alüminyum döküm sandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış mekan alanlarınızı kişiselleştirebilir ve fa..
3.250,00₺
Marka: Gurusu Model: alüminyum döküm sandalye
Kollu Fiyor Alüminyum Döküm SandalyeAlüminyum döküm sandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış mekan ala..
3.690,00₺
Marka: Gurusu Model: hevean
Hevean Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Hevean Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettire..
3.850,00₺
Marka: Gurusu Model: Huqqabaz
Huqqabaz Cafe Berjer Tabii, iç mekan berjer modelleri genellikle farklı tarzlar ve tasarımlarla geliyor. Klasik, modern, skandinav veya endüstriyel gibi çeşitli tarzlarda berjerler bulabilirsiniz. Renk seçenekleri, döşeme malzemeleri ve detaylar da önemli rol oynar. Eğer belirli bir tarz veya r..
5.100,00₺
Marka: Gurusu Model: alüminyum döküm sandalye
Alüminyum döküm sandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış mekan alanlarınızı kişiselleştirebilir v..
3.000,00₺
Marka: Gurusu Model: klark kollu alüminyum döküm sandalye
Klark Kollu Alüminyum Döküm SandalyeAlüminyum sandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış mekan alanların..
4.000,00₺
Marka: Gurusu Model: alüminyum döküm sandalye
Kollu Black Alüminyum Döküm SandalyeAlüminyum döküm sandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış mekan ala..
2.950,00₺
Marka: Gurusu Model: alüminyum döküm sandalyeler
Kollu Blow Alüminyum Döküm Sandalye Alüminyum döküm sandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış meka..
3.300,00₺
Marka: Gurusu Model: alüminyum döküm sandalye
Kollu Flow Alüminyum Döküm Sandalyesandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış mekan alanlarınızı kişisel..
3.350,00₺
Marka: Gurusu Model: alüminyum döküm sandalye
Kollu Jutul Döküm Alüminyum Sandalye Alüminyum sandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış mekan ala..
3.700,00₺
Marka: Gurusu Model: alüminyum döküm sandalye
Tavus Kuşu İşlemeli Alüminyum Döküm Sandalyealüminyum döküm sandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış m..
3.960,00₺
Marka: Gurusu Model: alüminyum döküm sandalye
Plak Kollu Alüminyum Döküm SandalyeAlümınyum döküm sandalyeler, modern tasarım ve dayanıklılığı bir araya getirerek dış mekanlara şıklık katıyor. Hafif yapısı, taşınabilirliği artırırken, dayanıklı alüminyum malzeme uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik açıdan çeşitli tasarımlarıyla dış mekan alan..
6.000,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)