Ürünler
Your Cart

Candy Kırmızı

Candy Kırmızı
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Candy Kırmızı

Candy Bar Sandalyesi 

Kullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak bar sandalyeleri modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar sandalyeleri modelleri, Metal amortisörlü ahşap kumaş kaplı gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Dayanıklı ve uzun süre kullanıma açık olmalarıyla hem ekonomik anlamda kazanacak hem de şık bir mekana sahip olacaksınız.

Birçok alanda kullanıma uygun olan cafeler için bar sandalyeleri, özellikle; cafe, restoran, bar, fuar, evlerde kullanılabilmektedir. Çeşitli renk ve tasarım seçenekleri ile Sandalye Gurusu farkıyla elde edebileceğiniz modelleri inceleyerek sizin için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Farkınızı yansıtın tolix bar sandalyesi, eames bar sandalyesi, kollu bar sandalyesi amörtisörlü bar sandalyesi en uygun bar sandalye çeşitleri en uygun fiyatları sandalye gurusu'nda !

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: SDBRCNDY001
  • Aynı Gün Teslim: Süper Hızlı Gönderi
  • Nakliye: Kargo Bedava
  • En Güzel: En İyi Fiyat
  • Sandalye Gurusu: SDBRCNDY001
  • Ürünü Kodu: SDBRCNDY001
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 60
3.400,00₺