Ürünler
Your Cart

Siesta Evcilusive Sandalye Koltuk Modelleri RSS Feed

Siesta Evcilusive Sandalye Koltuk Modelleri

Geçmişin beğenisi ve Siesta modernizasyonuyla ortaya çıkan yeni Sandalye Koltuk Masa Bar Sandalyeleri , ergonomisi, rahat oturumu ve çarpıcı renkleriyle mekanlarınıza taht kuracak.

Polikarbonat ve PA6 hammaddesi kullanılarak üretilen sandalye masa koltuk contract bayilerimizde..

En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları Sandalye Gurusu'nda

Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ile konfor ve şıklığı benimseyenler için vazgeçilmez bir üründür. Üretiminin %75 ini ihracat yapan siesta konsept ürünlerinde TSE, ISO 9001:2000 ve CATAS kalite ve ürün güvenliği belgelerine sahiptir


25 Apr Siesta Dejavu Sandalye
Şenol 0 3682
Siesta Dejavu Sandalye Modelleri Ve Fiyatlarıİleri teknoloji ürünü olan Siesta Dejavu Sandalye , polikarbonat hammaddesiyle şeffaflık, poliamitnaylon (PA6) hammadde de parlak olmak üzere iki tipte üretilmektedir. Ürün UV koruma ve istiflenebilme özel..
25 Apr Siesta Crystal Sandalye
Şenol 0 2265
Siesta Crystal Sandalye Modelleri Ve FiyatlarıKristal, polikarbonat hammaddesiyle kristal sandalye şeffaf ve parlak renklerde üretilmektedir. Ürün UV koruma ve istiflenebilme özellikleri ile modern bir bakış açısı özellikleri .. Tüm hava şartlarına u..
25 Apr Siesta Daytona Rattan Sandalye
0 1849
Siesta Daytona Rattan Sandalye Modelleri Ve FiyatlarıPolipropilen ve cam elyaf karışımdan mamul Siesta Daytona Rattan Sandalye, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay keşfedebilm..
25 Apr Siesta Cross xl Sandalye
0 1946
Siesta Cross xl Sandalye Modelleri Ve Fiyatlarıİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından tasarlanmış tasarım siesta cross xl sandalye, istiflenebilmesi, doğal renkler ve kendine özgü seçeneklerEn Ucuz Siesta C..
25 Apr Siesta Cross Sandalye
0 1646
Siesta Cross Sandalye Modelleri Ve Fiyatlarıİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından tasarlanmış tasarım siesta cross sandalye, istiflenebilmesi, doğal renkler ve kendine özgü seçeneklerEn Ucuz Siesta  Cross ..
25 Apr Siesta Cross Bar Sandalyesi
0 2089
Siesta Cross Bar Sandalyesi Modelleri Ve Fiyatlarıİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından gerekli Çapraz çubuk siesta  cross bar sandalyesi  taburesi, doğal renkler ve kendine özgü gereklilikler hem iç mekan..
25 Apr Siesta Capri Rattan Sandalye
0 2150
Siesta Capri Rattan Sandalye Modelleri Ve FiyatlarıPolipropilen ve cam elyaf karışımdan mamul siesta Capri Rattan koltuk sandalye rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay keşfedebi..
25 Apr Siesta California Rattan Koltuk Modelleri Ve Fiyatları
Şenol 0 2466
Siesta California Rattan Koltuk Modelleri Ve FiyatlarıKopolimer ve cam elyaf karışımdan mamul siesta California koltuk rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay keşfedebilmesi, çürü..
25 Apr Siesta Aruba Rattan Koltuk
yıldız 1 4265
Siesta Aruba Rattan Koltuk Modelleri Ve FiyatlarıKopolimer ve cam elyaf karışımdan mamul siesta aruba koltuk rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, pa..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)