Ürünler
Your Cart

Bar Sandalyeleri

Bar Sandalyeleri

Bar sandalyeleri, genellikle bar veya restoran gibi mekanlarda kullanılan yüksek oturma yüzeyine sahip sandalyelerdir. Bar sandalyeleri, konforlu bir oturma deneyimi sunmak için ergonomik tasarımlara sahiptir. Genellikle metal veya ahşap iskelet üzerine oturma yüzeyi yerleştirilmiş olan bu sandalyeler, geniş bir renk ve tarz çeşitliliğine sahiptir.Bar sandalyeleri, genellikle yüksek tabure şeklinde tasarlanır ve ayaklı bir kısımları bulunur. Ayaklı kısım, sandalyenin denge ve stabilite sağlamasını amaçlar. Bazı bar sandalyeleri dönebilen bir mekanizmaya da sahip olabilir, bu da kullanıcının hareketliliğini artırır. Bar sandalyeleri, genellikle yüksek tabure şeklinde tasarlanır ve ayaklı bir kısımları bulunur. Ayaklı kısım, sandalyenin denge ve stabilite sağlamasını amaçlar. Bazı bar sandalyeleri dönebilen bir mekanizmaya da sahip olabilir, bu da kullanıcının hareketliliğini artırır

Bar Sandalyeleri Modelleri

Bar sandalyelerinin seçimi, mekanın tarzı ve dekorasyonuyla uyumlu olması önemlidir. Farklı malzemeler, renkler ve desenler arasından seçim yaparak, mekanın atmosferine uygun bir görünüm elde edilebilir.Bar sandalyeleri, hem görsel olarak çekici hem de pratik bir oturma seçeneği sunar. Konukların rahat etmelerini sağlarken, mekanın estetiğini ve işlevselliğini tamamlar

Bar Sandalyeleri Fiyatları

2023 yılının en güzel bol çeşit bar sandalyelerini en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle sizlere sunduğumuz sitemizden bar sandalye modellerini inceleyerek karar verebilirsiniz. sandalye gurusu farkı ile ayrıcalıklı kalmanın keyfini yaşayın. Yeni tasarıma ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda en güzel şekilde tasarım yapmak ve bar sandalyeleri modelleri ile rahat bir oturuş sağlamak için tercihleriniz arasına olan metal veya ahşap bar  modellerini inceleyerek karar verip web sitemizden satın alabilirsiniz.. 

Marka: Sandalye Gurusu Model: Buika
Buika Bar TaburesiBizler sandalye gurusu olarak bar sandalyeleri kapsamında birçok ürün çeşitliliğimizle sizlerin hizmetindeyiz. Çok farklı modelde ve uygun fiyat seçeneklerimizle bar taburelerini sizlere sunduk. Bu sandalyelerden görsel bilgi ve toptan fiyat alabilmek için satış temsilcim..
5.940,00₺
Vergiler Hariç:5.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR001
Adeo Bar SandalyesiAdeo Bar Sandalyesi, Estetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Adeo Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında..
2.640,00₺
Vergiler Hariç:2.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0020
Alya Bar SandalyesiEstetik ahşap, metal ve derinin birleşimi ile harika bir tasarım olan Alya Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için..
3.520,00₺
Vergiler Hariç:3.200,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Amerikan
Amerikan Mutfak Bar SandalyesiSiyah deri döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. Ayrıca, ayarlanabilen yükseklik ayarlı krom veya statik boya ayak ya..
6.710,00₺
Vergiler Hariç:6.100,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Amortisörlü
Amortisörlü Bar SandalyesiBizler sandalye gurusu olarak bar sandalyeleri kapsamında birçok ürün çeşitliliğimizle sizlerin hizmetindeyiz. Çok farklı modelde ve uygun fiyat seçeneklerimizle bar taburelerini sizlere sunduk. Bu sandalyelerden görsel bilgi ve toptan fiyat alabilmek için satış t..
3.740,00₺
Vergiler Hariç:3.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTAB004
Amortisorlü Deri Bar Taburesi - Kırmızı Baklava ModeliKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için se..
2.860,00₺
Vergiler Hariç:2.600,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTAB005
Amortisorlü Deri Bar Taburesi - Mavi Baklava ModeliKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezon..
2.860,00₺
Vergiler Hariç:2.600,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTAB006
Amortisorlü Deri Bar Taburesi - Sarı Baklava ModeliKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezon..
2.860,00₺
Vergiler Hariç:2.600,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Tel A Bar
Amortisörlü Tel Bar SandalyesiBar sandalyeleri, genellikle bar veya restoran gibi mekanlarda kullanılan yüksek oturma yüzeyine sahip sandalyelerdir. Bar sandalyeleri, konforlu bir oturma deneyimi sunmak için ergonomik tasarımlara sahiptir. Genellikle metal veya ahşap iskelet üzerine oturma yüzeyi ye..
4.730,00₺
Vergiler Hariç:4.300,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: apel
Bar SandalyeleriBizler sandalye gurusu olarak bar sandalyeleri kapsamında birçok ürün çeşitliliğimizle sizlerin hizmetindeyiz. Çok farklı modelde ve uygun fiyat seçeneklerimizle bar taburelerini sizlere sunduk. Bu sandalyelerden görsel bilgi ve toptan fiyat alabilmek için satış temsilcimiz..
4.950,00₺
Vergiler Hariç:4.500,00₺
Model: SGTAB002
Arbre Bar TaburesiAhşap ile harika bir tasarım olan Arbre Bar Taburesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir Bar Taburesi türüdür. Bar Taburesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur, Farklı renk ve modellerde ..
1.749,00₺
Vergiler Hariç:1.590,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Asos Ceviz
Asos Ceviz Thonet Bar SandalyesiMüşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz bar sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz Thonet Kollu Bar Sandalyeleri modellerini inc..
3.520,00₺
Vergiler Hariç:3.200,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Asos Gri Ahşap
Asos Gri Ahşap Thonet Bar SandalyesiMüşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz bar sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz Thonet Kollu Bar Sandalyeleri modellerini..
3.520,00₺
Vergiler Hariç:3.200,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0021
Atron Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Deri birleşimi ile harika bir tasarım olan Atron Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundu..
4.400,00₺
Vergiler Hariç:4.000,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Aura
Aura Metal Bar SandalyesiBizler sandalye gurusu olarak bar sandalyeleri kapsamında birçok ürün çeşitliliğimizle sizlerin hizmetindeyiz. Çok farklı modelde ve uygun fiyat seçeneklerimizle bar taburelerini sizlere sunduk. Bu sandalyelerden görsel bilgi ve toptan fiyat alabilmek için satış te..
4.510,00₺
Vergiler Hariç:4.100,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 231 (16 Sayfa)