Ürünler
Your Cart

Bar Sandalyeleri

Bar Sandalyeleri

Bizler sandalyegurusu olarak cafe masa ve koltukların yanı sıra bar sandalyeleri kapsamında birçok ürün çeşitliliğimizle sizlerin hizmetindeyiz. Çok farklı modelde ve uygun fiyat seçeneklerimizle bar taburelerini sizlere sunduk. Bu sandalyelerden görsel bilgi ve toptan fiyat alabilmek için satış temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz.


Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR001
Adeo Bar SandalyesiAdeo Bar Sandalyesi, Estetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Adeo Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında..
410,40₺
Vergiler Hariç:380,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0020
Alya Bar SandalyesiEstetik ahşap, metal ve derinin birleşimi ile harika bir tasarım olan Alya Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için..
432,00₺ 810,00₺
Vergiler Hariç:400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTAB004
Amortisorlü Deri Bar Taburesi - Kırmızı Baklava ModeliKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için se..
646,92₺
Vergiler Hariç:599,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTAB005
Amortisorlü Deri Bar Taburesi - Mavi Baklava ModeliKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezon..
646,92₺
Vergiler Hariç:599,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGTAB006
Amortisorlü Deri Bar Taburesi - Sarı Baklava ModeliKademeli yükseklik ayarlı bar taburesi tüm yükseklikler için evrensel olarak kullanılabilir . 360 derece kendi etrafında dönen amortisörlü bar Sandalyesi. Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezon..
599,00₺
Vergiler Hariç:599,00₺
Model: SGTAB002
Arbre Bar TaburesiAhşap ile harika bir tasarım olan Arbre Bar Taburesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir Bar Taburesi türüdür. Bar Taburesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur, Farklı renk ve modellerde ..
199,80₺
Vergiler Hariç:185,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0021
Atron Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Deri birleşimi ile harika bir tasarım olan Atron Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundu..
1.512,00₺
Vergiler Hariç:1.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0051
Bar Sandalyesi Masif OturumEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur..
502,20₺
Vergiler Hariç:465,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR002
Bayonne Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Bayonne Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygun..
529,20₺
Vergiler Hariç:490,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR0028
Berlin Thonet Bar SandalyesiSabit Ayarlı Modern Ahşap Bar Sandalye Modeli, Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezonun en güzel Ahşap sandalye modelleri ile tanışın. Tabure modelleri ile sunulan tasarım ve renk seçeneklerini değerlendirerek istedi..
650,00₺
Vergiler Hariç:650,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBT138BT
Bety Bar Sandalyesi TekerlekliKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak bar sandalyeleri modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar sandalyeleri modelleri, Metal amortisörlü a..
564,04₺
Vergiler Hariç:478,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGBAR003
Boho Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Kumaşın Şık birleşimi ile harika bir tasarım olan Boho Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uy..
885,00₺
Vergiler Hariç:750,00₺
Model: SGBAR004
Bologno Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Kumaşın Şık birleşimi ile harika bir tasarım olan Bologno Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için u..
750,60₺
Vergiler Hariç:695,00₺
Model: SGBAR005
Borg Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Borg Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur, F..
853,20₺
Vergiler Hariç:790,00₺
Model: SGBAR006
Cad Bar SandalyesiEstetik ahşap ile harika bir tasarım olan Cad Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur, Farklı renk ve mode..
1.188,00₺
Vergiler Hariç:1.100,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 120 (8 Sayfa)