Ürünler
Your Cart

Graz Thonet Sandalye

Graz Thonet Sandalye
Graz Thonet Sandalye
Graz Thonet Sandalye
Graz Thonet Sandalye
Graz Thonet Sandalye
Graz Thonet Sandalye
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Graz Thonet Sandalye

Graz Thonet Sandalye 

Grazt honet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi ve fiyatları hakkında geniş bilgiye sahip olunmak istendiğinde www.sandalyegurusu.com incelenebilir ve arzu edildiği kadar sipariş verilebilir özellik taşımaktadır. Ürünlerimiz birçok işletme için görsel bir sunum içerdiğinden, modern tarza ve çizgiye uygunluğu ile daha çok müşteri çekmeye yöneliktir. Zengin ürün çeşitlerimiz arasında seçim yapmakta zorlanan müşterilerimiz zevklerine ve mekânlarına yakışır ürünlerle her daim memnun olacaktır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: SG290
  • Aynı Gün Teslim: Süper Hızlı Gönderi
  • Nakliye: İstanbul içi
  • En Güzel: En İyi Fiyat
  • Sandalye Gurusu: Thonet Sandalye
  • Ürünü Kodu: Fırsat Ürünü
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 49
4.300,00₺