Ürünler
Your Cart

SGHAY001

SGHAY001
Yeni Sıcak
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
SGHAY001

 Cedar Hazeranlı Cafe Koltukİncelik Ve Zarafetin Adresi Firma olarak her mekana estetik bir görüntü kazandırma çabası içinde olduğumuzdan, özellikle kalabalık tarafından tercih edilen AVM veya Kafelerde ki görüntüye dikkat çekerek yeni tasarım ve modelleri ihtiyaç sahiplerine sunmaktayız.

 

  Ürünlerimiz içinde cafe masaları, tahta, cam ve lake gibi çeşitliliklerden oluşmuştur. Her ürün kaliteli malzeme seçimi ve uzun yıllar dayanma özelliği ile üretildiğinden, iç mekân veya dış alanda kullanılma özelliğindedir. Cafe masa ayakları, görsel şıklık yanında masanın sabit durmasını sağlamaktadır. Sabit durmayı veya masanın kolay yürütülmesine elverişli tekerlekler sayesinde, ihtiyaca göre kolay taşınmasını sağlar.

 

  Cafe sandalyeleri, masalara uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Cam, tahta, deri, kollu, Küba tipi, tel sandalye veya bar tipi sandalyelerle bol çeşitli ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Her çeşit masa, sandalye ve koltuk seçeneklerimiz içinde, fiziksel sorunları olanlar da düşünülmüş, hastalık veya sorunları olanların rahat edebilecekleri modellere de yer verilmiştir. Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.

 

  Firmamızdaki ürünlerimiz, kalitesi ve fiyatları hakkında geniş bilgiye sahip olunmak istendiğinde www.sandalyegurusu.com incelenebilir ve arzu edildiği kadar sipariş verilebilir özellik taşımaktadır. Ürünlerimiz birçok işletme için görsel bir sunum içerdiğinden, modern tarza ve çizgiye uygunluğu ile daha çok müşteri çekmeye yöneliktir. Zengin ürün çeşitlerimiz arasında seçim yapmakta zorlanan müşterilerimiz zevklerine ve mekânlarına yakışır ürünlerle her daim memnun olacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: Cedar Hazeran Koltuk
  • Aynı Gün Teslim: Süper Hızlı Gönderi
  • Nakliye: 1 KALİTE
  • En Güzel: Renk Seçenekl
  • Sandalye Gurusu: Hazeranlı Sandaly
  • Ürünü Kodu: İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 6
Ürün Görünümleri: 1298