Ürünler
Your Cart

Eames Sandalye

Eames Sandalye

Ofislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Eames sandalye modeli, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.

Ahşap ayaklı sandalyeler arasında en çok tercih edilen bu model, suni deri kullanılarak imal edilmiştir. Şık bir görünüm ve kullanım bakımından oldukça ideal bir seçenek olan Eames sandalye ile ortama şık bir görünüm kazandıracaksınız.

Sandalye Gurusu ile en uygun fiyatlarla sahip olun

En güzel seçenekleriyle kendinden söz ettiren ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran birçok seçenek ile sizlere sunduğumuz Eames sandalye ile yaşam alanlarınıza en güzel görünümü sunacaksınız.


Marka: Gurusu Model: Eames Sallanan Sandalye Beyaz
Eames Sallanan Sandalye BeyazSallanan sandalyelerin havası çok daha yüksektir. Kullanılan mekânlarda şık bir görünüm sağlamanın yanında sunduğu oturuş keyfi de ayrıca bir farklılık katar. Cafeterya, restoran, kitap okuma salonları, otellerde ve birçok alanda kullanıma uygun olan Eames sallanır sanda..
7.500,00₺
Marka: Gurusu Model: Eames Sallanan Sandalye
Eames Sallanan Sandalye KırmızıSallanan sandalyelerin havası çok daha yüksektir. Kullanılan mekânlarda şık bir görünüm sağlamanın yanında sunduğu oturuş keyfi de ayrıca bir farklılık katar. Cafeterya, restoran, kitap okuma salonları, otellerde ve birçok alanda kullanıma uygun olan Eames sallanır san..
7.500,00₺
Marka: Gurusu Model: SGEAMES002
Eames Sallanır Siyah SandalyeBahçenizde, teras katta veya müşterilerinize sunduğunuz hoş oturma alanlarında dinlenirken huzu dolu saatler yaşamaları için sandalye modellerini tercih ederken sallanır modelleri incelemenizi öneririz. Eames sallanır sandalye modelleri, renkleri ve estetik duruşu ile be..
7.500,00₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)