Ürünler
Your Cart

Monoblok Black 2027

Monoblok  Black 2027
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Monoblok Black 2027

Pramit Yemekhane Sandalyesi

İş çeşitlerine uygun sandalye modelleri arasında Lamine yemekhane sandalyesi türünde olan Pramit  isimli sandalyemiz de dikkat çekmektedir. Klasik bir sandalye tipinde olan Lamine başta 11 mm kontra üzerine laminat yemekhane sandalyesi olmak üzere bütün işyerleri için uygun biçimde ve yapıda üretilmiştir. Sözün burasında lamine kavramından daha ayrıntılı biçimde bahsedebiliriz. Ya basınç ya da ısı gibi kuvvetlerin yardımıyla birbirinden farklı yüzeylerin yapıştırılarak bir araya getirilmesiyle yapılan laminasyon üretim sektöründe pek çok alanda kullanılan bir yöntemdir. Lamine sandalyede de ahşap plakalar lamine edilmiş ve sandalyenin oturma ve sırt kısımları imal edilmiştir. Ürün fotoğraflamasından da anlaşılacağı üzere bu yapı cilalanmış ve parlak bir görünüm ürüne verilmiştir. Klasik çizgileri olan lamine sandalye böylece her yere yakışan kullanışlı ve ahşabın zarifliğini gösteren şık bir sandalye olmuştur.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: Pramit Yemekhane Sandalyesi
  • Aynı Gün Teslim: Süper Hızlı Gönderi
  • Nakliye: 1 KALİTE
  • En Güzel: Kumaş Ve Deri
  • Sandalye Gurusu: Hızlı Teslimat
  • Ürünü Kodu: İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 59
1.650,00₺