Ürünler
Your Cart

Restoran Proje Locaları

Restoran Proje Locaları
Restoran Proje Locaları
Yeni
Restoran Proje Locaları
Restoran Proje Locaları
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Restoran Proje Locaları

Restoran Proje Köşe Sedir Loca Modelleri 

Restoran köşe sedir modelleri genellikle kullanım amacına ve mekânın tasarımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ahşap, deri veya kumaş gibi malzemelerden yapılmış, farklı renk ve desen seçenekleri sunan pek çok köşe sedir modeli bulunmaktadır. Mekânınızın dekorasyon tarzına uygun bir model seçmek önemli olacaktır. Bir mobilya mağazasına giderek ya da online platformlarda araştırma yaparak çeşitli köşe sedir modellerini inceleyebilirsiniz.

*Ahşapın Dayanıklılığı ve Uzun Ömürlülüğü*

 Ahşap loca, dayanıklılığı ile bilinir ve uzun ömürlü bir çözümdür. Bu, restoranınızın yıllarca sürecek bir kaliteye sahip olmasını sağlar ve müşterilerinizin tekrar tekrar gelmelerine olanak tanır.Ahşap loca ile doğayla iç içe, sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak, müşterilerinizi etkileyici bir deneyime davet etmenin anahtarıdır. Doğanın dokunuşunu restoranınıza taşıyarak, müşterilerinizi benzersiz bir gastronomik serüvene davet edin.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: Restoran Kose 001
  • Ürün Ölçüleri: 100.00cm x 65.00cm x 97.00cm
  • Aynı Gün Teslim: 1 Kalite
  • Nakliye: 15 gün tesli
  • En Güzel: Cila Ve Renki
  • Sandalye Gurusu: Kumaş Ve Deri Seç
  • Ürünü Kodu: İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 17
15.180,00₺
Vergiler Hariç: 13.800,00₺