Ürünler
Your Cart

Starbucks Kollu Sandalye

Starbucks Kollu Sandalye
Yeni
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Starbucks Kollu Sandalye

Starbucks Kollu Sandalye

Firma olarak her mekana estetik bir görüntü kazandırma çabası içinde olduğumuzdan, özellikle kalabalık tarafından tercih edilen AVM veya Kafelerde ki görüntüye dikkat çekerek yeni tasarım ve modelleri ihtiyaç sahiplerine sunmaktayız. Cafe sandalyeleri, masalara uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. aluminyum, metal, deri, kollu, Küba tipi sandalye veya bar tipi sandalyelerle bol çeşitli ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Her çeşit masa, sandalye ve koltuk seçeneklerimiz içinde, fiziksel sorunları olanlar da düşünülmüş, hastalık veya sorunları olanların rahat edebilecekleri modellere de yer verilmiştir. Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: Starbucks Kollu Sandalye
  • Aynı Gün Teslim: Süper Hızlı Gönderi
  • Nakliye: 1 KALİTE
  • En Güzel: Renk Seçenekl
  • Sandalye Gurusu: Hızlı Teslimat
  • Ürünü Kodu: İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 456
702,00₺
Vergiler Hariç: 650,00₺
Bildirim Modülü
Çok Yakında Kampanyalı Ürünlerimizi Sizinle Paylaşılacak