Ürünler
Your Cart

Thonet Sandalye

Thonet Sandalye


Thonet'in elit restaurantlar için tasarladığı en şık modellerindendir. İnce ve zarif çizgileriyle şık, hazeran hasır el örgüsüyle sıcak, hafif ve konforlu çok özel bir tasarımdır. Thonet Sandalye Türkiye' de yalnızca firmamız tarafından üretilmektedir.%100 Masif kayın ağacından buharla bükme yöntemiyle eksiz üretilmiştir.

En Uygun Thonet Sandalye Modelleri

Size hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen thonet sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz. renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.

Marka: Sandalye Gurusu Model: Tasso
Ahşap Hazeran SandalyeGittiğimiz her mekanda dikkatimizi çeken ve bizlerde cafe hakkındaki ilk izlenimin oluşmasını sağlayan en önemli öğeler, o cafe içerisinde yer alan masalar, hasır sandalyeler ve hazeran koltuklardır. Masa, sandalye ve koltukların doğru tercih edilmesi ve cafe içe..
2.629,00₺ 3.740,00₺
Vergiler Hariç:2.390,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG290
Graz Thonet Sandalye Grazt honet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye,..
2.640,00₺
Vergiler Hariç:2.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG052
Kollu Thonet SandalyeThonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki kollu thonet sandalye, k..
2.464,00₺
Vergiler Hariç:2.240,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG053
Kollu Thonet Sandalye MinderliThonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki Kollu Thonet Sa..
2.365,00₺
Vergiler Hariç:2.150,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG056
Kollu Thonet Sandalye Yatay ÇitalıThonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki Kollu Thone..
2.255,00₺
Vergiler Hariç:2.050,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: No305
No 305 Thonet SandalyeNo 305 thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sand..
4.378,00₺
Vergiler Hariç:3.980,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: No:914
No 914 Thonet SandalyeNo 305 thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sand..
3.278,00₺
Vergiler Hariç:2.980,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Natural Hazeranlı Sandalye 011
Thonet  Natural Hazeranlı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tone..
3.080,00₺
Vergiler Hariç:2.800,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Natural Hazeranlı Sandalye 010
Thonet  Natural Hazeranlı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tone..
3.410,00₺
Vergiler Hariç:3.100,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet White Çitalı Sandalye 0012
Thonet  White Çitalı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet san..
2.640,00₺
Vergiler Hariç:2.400,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet White Kollu Sandalye 006
Thonet  White Kollu Sandalye 006Thonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet ..
2.860,00₺
Vergiler Hariç:2.600,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet White Kollu Sandalye 007
Thonet  White Kollu Sandalye Thonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tone..
3.410,00₺
Vergiler Hariç:3.100,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Black Hazeranlı Sandalye 013
Thonet Black Hazeranlı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sandal..
2.860,00₺
Vergiler Hariç:2.600,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Hazeranlı Sandalye 005
Thonet Hazeranlı Sandalye 005Thonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sandalye..
3.025,00₺
Vergiler Hariç:2.750,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Thonet Hazeranlı Sandalye 0015
Thonet Hazeranlı SandalyeThonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sandalye, ka..
3.080,00₺
Vergiler Hariç:2.800,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)